Ładowanie Wydarzenia
To wydarzenie minęło.

Za oknem ciemno, Ty siedzisz przy zapalonej świeczce i wypisujesz stalówką życzenia świąteczne dla bliskich i bileciki do prezentów. Stół, co prawda, jest trochę pochlapany złotą farbą, a palce masz czarne od tuszu, ale masz ogromną radość z tworzenia, a Obdarowani poczują się wyjątkowo dzięki prezentom od serca. 💖

To właśnie czeka Cię po zimowych warsztatach kaligrafii nowoczesnej. :) Nie musisz nic wcześniej umieć, nie przejmuj się, jeśli pióro ostatnio było w Twojej ręce w szkole podstawowej.
Uczymy się pisać stalówką piękne litery, które potem wykorzystasz w różnych okazjach.

Zaczniemy od zapoznania się z piórem poprzez proste kształty, stopniowo przechodząc do małych liter, całego alfabetu, cyfr i słów. Nauczymy się planować kompozycję i ozdabiać kartki. A wszystko to w atmosferze wsparcia i okazjonalnego „ale pięknie Ci wyszło!”.

W cenie warsztatów dostajesz:
– 4-godzinną sesję nauki pisania stalówką i brush penem w przemiłym towarzystwie, herbatą i dobrym ciastem;
– moje rady, instrukcje i rekomendacje;
– materiały do pisania: stalówkę, obsadkę, tusz, złotą farbę (kaligraficzny must have!), brush pena i masę kolorowych papierów;
– nową wspaniałą umiejętność, którą możesz wykorzystać w codziennym życiu, trochę je upiększając i dając innym dużo radości.

Czas trwania: 4h, od 9:00 do 13:00
Miejsce: Warszawa-Śródmieście, ul. Krochmalna 4/28
Koszt: 230 zł (w cenie wszystkie materiały, które zabierasz ze sobą do domu)

spotykamy się w bardzo kameralnej grupie, więc jest tylko 8 miejsc!

Formularz zapisów: https://forms.gle/77rgK3CQ3q2aDr3e8

do zobaczenia! ♥

Share This Story, Choose Your Platform!